MUSIC-WIRE-15MM
Product Code: MUSIC-WIRE-15MM
 (1 review)
More than 10 in stock
Add to basket to see shipping cost
Quantity
Description
High tensile 1.50 mm high quality piano / music wire, 0.91 m long.
1.50 mm Piano/Music Wire
Diameter 1.50 mm 0.059"
Length 0.91 m 36"